Metabo KS 66 FS (691135000) 1500W, pyörösaha ja ohjainkisko FS 160
Metabo KS 66 FS (691135000) 1500W, pyörösaha ja ohjainkisko FS 160 osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 250,83 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo SET KS 66 FS pyörösaha 691135000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 250,83 € | 260,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pyörösaha Metabo KS 66 FS SETNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 374,00 € | 374,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo KS 66 FS Pyörösaha ilman laukkua, 1500 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 461,10 € | 463,09 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 260,73 €
250,83 €
374,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 463,09 €
461,10 €
Metabo KS 66 FS (691135000) 1500W, pyörösaha ja ohjainkisko FS 160
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Metabo |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/tools/sawing/circular-saws/set-ks-66-fs-691135000-circular-saw.html |
Mitat | 4,9 |
Laikka | 190 mm |
Nopeus | 5 000 rpm |
Teho | 1 500 W |
EAN-koodi | 4061792173255, 1000001641607 |
Hintakehitys
Korkein hinta
461,10 €
Keskihinta
361,98 €
Alin hinta
250,83 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.