Tormek LA-120 nahkalaikka
Tormek LA-120 nahkalaikka osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 54,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tormek LA-120 nahkalaikkaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
54,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Teroituskivi Tormek LA-120Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 63,00 € | 70,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nahkakovasinlevyt LA-120, hiomakoneille TORMEK T 7 ja TORMEK T 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 65,00 € | 69,90 € | Katso tuotetta ▸ |
54,90 €
63,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,90 €
65,00 €
Tormek LA-120 nahkalaikka
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
65,00 €
Keskihinta
60,97 €
Alin hinta
54,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.