Tormek TT-50 kivenkunnostuslaite
Tormek TT-50 kivenkunnostuslaite osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 69,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tormek TT-50 kivenkunnostuslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tormek TT-50 Tasoitus-/teroitustyökaluNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 70,20 € | 72,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kivenkunnostuslaite Tormek TT-50Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 82,00 € | 82,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sorvauslaite TT-50, hiomakoneisiin TORMEK T 7 ja TORMEK T 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 95,00 € | 99,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
69,90 €
70,20 €
82,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,90 €
95,00 €
Tormek TT-50 kivenkunnostuslaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
95,00 €
Keskihinta
79,28 €
Alin hinta
69,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.