- ›Tyyli ja hyvinvointi
- ›Kauneus ja hyvinvointi
- ›Hiustenhoitotuotteet
- ›Kallos Cosmetics Gogo Repair hoitoaine 200 ml
Kallos Cosmetics Gogo Repair hoitoaine 200 ml
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kallos Cosmetics Milk hiusnaamio 275 ml
Kallos Cosmetics KJMN Nourishing hoitoaine 500 ml
Kallos Algae Moisturizing Hair Mask Cosmetic 275ml
Kallos Cosmetics KJMN Nourishing shampoo 500 ml
Kallos Cosmetics Coconut shampoo 1000 ml
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Hiustenhoitotuotteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
509,00 €
Sony PlayStation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli
-
-9 %
15,00 €
Iittala Aino Aalto, juomalasit 33 cl, 2 kpl
-
-8 %
449,00 €
Apple Watch Series 9 GPS 45mm, älykello
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-8 %
12,99 €
Metallinpaljastin (metallinilmaisin)
-
-8 %
11,00 €
Iittala Kartio, juomalasit 21 cl, 2 kpl
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Kallos Cosmetics Styling Gel Mega Strong hiusgeeli 275 ml
-
Kallos Cosmetics KJMN Fortifying Anti-Dandruff shampoo naiselle 500 ml
-
Hiusten suoristus KALLOS KJMN Suoristussuihke 200 ml
-
Hoitoaine kashmirilla KALLOS Repair Hair Conditioner with Cashmere Keratin 500ml
-
KALLOS Monivitamiini energisoiva hiusnaamio ginseng-uutteella 275ml
-
Kallos Professional Women 500 ml Professional hiustenhoitoaine
Katsotuimmat Hiustenhoitotuotteet
-
alk. 21 €
Goldwell Kerasilk Control - Smoothing Fluid 75ml
-
alk. 13 €
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil
-
alk. 15 €
Cutrin Aurora CC Pearl Sävyttävä hoitoaine 200 ml
-
alk. 20 €
Bumble & Bumble Color Stick - Brown 3,5 g
-
alk. 18 €
Lernberger Stafsing Pharmacy - Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
-
alk. 5,15 €
Keratin 200 ml rasvaton hiusvesi
-
alk. 13 €
Wella SP Color Save Shampoo 250 ml
-
alk. 64 €
Hiusten kasvua edistävä seerumi polypeptideillä Hairburst 60 ml
-
alk. 6,90 €
Schwarzkopf Men Perfect, hiusväri
-
alk. 33 €
Paul Mitchell XTG Extreme Thickening Glue -muotoilutuote 100 ml
-
alk. 7,90 €
TIGI Masterpiece Hairspray (80ml)
-
alk. 25 €
Kérastase Genesis Defense Thermique Treatment 150ml
-
alk. 16 €
Khadi Pure Indigo 100 g kasvihiusväri
-
alk. 11 €
Schwarzkopf Professional Novelle - Mousse 200ml
-
alk. 14 €
Wella Color Touch OTC Deep Browns 8/73
-
alk. 18 €
Schwarzkopf Osis Session 500 ml hiuskiinne
-
alk. 38 €
MoroccanOil Hydrating Duo - Shampoo 500ml, Conditioner 500ml
-
alk. 4,29 €
Hoitosuihke XZ 150 ml Suklaa vanilja
Kallos Cosmetics Gogo Repair hoitoaine 200 ml
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5998889507459 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 21 €
Goldwell Kerasilk Control - Smoothing Fluid 75ml
-
alk. 13 €
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil
-
alk. 15 €
Cutrin Aurora CC Pearl Sävyttävä hoitoaine 200 ml
-
alk. 20 €
Bumble & Bumble Color Stick - Brown 3,5 g
-
alk. 18 €
Lernberger Stafsing Pharmacy - Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
-
alk. 5,15 €
Keratin 200 ml rasvaton hiusvesi
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/hiustenhoitotuotteet/kallos-cosmetics-gogo-repair-hoitoaine-200-ml/12795210
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.