- ›Tyyli ja hyvinvointi
- ›Kauneus ja hyvinvointi
- ›Hiustenhoitotuotteet
- ›Wella Koleston Perfect Me+ hiusväri, 60 ml, 4/71
Wella Koleston Perfect Me+ hiusväri, 60 ml, 4/71
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Wella Color Touch - Deep Browns 60ml
Wella Koleston Perfect Me+ - Rich Naturals 10/1 Vaalein tuhkanvaalea 60 ml
Wella Koleston Rich Naturals 5/1 Light Brown Ash
Wella System Proffessional Solar Sealing Cream 125 ml
Wella Koleston Pure Naturals 7/07
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Hiustenhoitotuotteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-13 %
41,90 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-12 %
78,23 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
-9 %
136,00 €
Iittala Aalto, maljakko 160 mm
Samankaltaisia tuotteita
-
Wella Invigo Cool Blonde Väri Refreshing Shampoo 1000 ml
-
Wella Invigo Volume Boost Crystal Mask 145 ml
-
Wella Koleston Perfect Me+ - 66/46 Dark Blonde Intensive Punainen Violetti 60ml
-
Wella Magma By Blondor Pigmented Lightener (6/0-7/0)
-
Wella Oil Reflections Light Luminos Reflective Oil 30ml
-
Wella SP - Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
Katsotuimmat Hiustenhoitotuotteet
-
alk. 21 €
Goldwell Kerasilk Control - Smoothing Fluid 75ml
-
alk. 13 €
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil
-
alk. 15 €
Cutrin Aurora CC Pearl Sävyttävä hoitoaine 200 ml
-
alk. 20 €
Bumble & Bumble Color Stick - Brown 3,5 g
-
alk. 18 €
Lernberger Stafsing Pharmacy - Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
-
alk. 5,15 €
Keratin 200 ml rasvaton hiusvesi
-
alk. 13 €
Wella SP Color Save Shampoo 250 ml
-
alk. 64 €
Hiusten kasvua edistävä seerumi polypeptideillä Hairburst 60 ml
-
alk. 6,90 €
Schwarzkopf Men Perfect, hiusväri
-
alk. 33 €
Paul Mitchell XTG Extreme Thickening Glue -muotoilutuote 100 ml
-
alk. 7,90 €
TIGI Masterpiece Hairspray (80ml)
-
alk. 25 €
Kérastase Genesis Defense Thermique Treatment 150ml
-
alk. 16 €
Khadi Pure Indigo 100 g kasvihiusväri
-
alk. 11 €
Schwarzkopf Professional Novelle - Mousse 200ml
-
alk. 14 €
Redken Volume Beach Envy Shampoo (500ml)
-
alk. 30 €
Moroccanoil Treatment (100 ml)
-
alk. 14 €
Wella Color Touch OTC Deep Browns 8/73
-
alk. 7,80 €
Schwarzkopf Natural&Easy 570 Aito Kastanja Keskiruskea hiusväri
Wella Koleston Perfect Me+ hiusväri, 60 ml, 4/71
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8005610659930 |
Valmistaja | Wella Professionals |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 21 €
Goldwell Kerasilk Control - Smoothing Fluid 75ml
-
alk. 13 €
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil
-
alk. 15 €
Cutrin Aurora CC Pearl Sävyttävä hoitoaine 200 ml
-
alk. 20 €
Bumble & Bumble Color Stick - Brown 3,5 g
-
alk. 18 €
Lernberger Stafsing Pharmacy - Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
-
alk. 5,15 €
Keratin 200 ml rasvaton hiusvesi
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/hiustenhoitotuotteet/wella-koleston-perfect-me-plus-hiusvari-60-ml-471/13835694
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.