D-Link DGS-105, 5-porttinen kytkin
D-Link DGS-105, 5-porttinen kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 24,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-link Dgs 105Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 24,80 € | 30,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DGS-105/E 5-port Gigabit -kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DGS-105 -5-porttinen kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 29,99 € | 34,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DGS-105 5-porttinen Gigabitin hallitsematon pöytäkytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 35,92 € | 42,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
D-LINK – Gigabit Ethernet kytkin, 5x10/100/1000Mbps, metallia, musta (DGS-105/E)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 61,55 € | 66,45 € | Katso tuotetta ▸ |
24,80 €
24,90 €
29,99 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,91 €
35,92 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 66,45 €
61,55 €
D-Link DGS-105, 5-porttinen kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-Link, All Ride |
Mitat | |
Pituus | 98 mm |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 28 mm |
Paino | 286 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/us/en/home-solutions/support/product/dgs-105-5-port-gigabit-ethernet-switch |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 5 kpl |
Nopeus | 10/100 |
EAN-koodi | 0790069368226 |
Hintakehitys
Korkein hinta
61,55 €
Keskihinta
35,43 €
Alin hinta
24,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.