D-Link GO-SW-24G, kytkin
D-Link GO-SW-24G, kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 84,87 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-Link GO-SW-24GNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 84,87 € | 91,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-link Go-sw-24gNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 84,94 € | 90,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link GO 24-port gigabit switch, svartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 87,90 € | 92,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK GO-SW-24G 24-PORT GIGABIT SWITCHNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 89,90 € | 94,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
D-LINK – 24-porttinen Gigabit Easy Desktop Switch kytkin, 24-port 10/100/1000Mbps, musta (GO-SW-24G/E)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 17.5.2024 | 147,25 € | 152,15 € | Katso tuotetta ▸ |
84,87 €
84,94 €
87,90 €
89,90 €
Toimitusaika saatavilla 17.5.2024
Hinta toimituskuluineen 152,15 €
147,25 €
D-Link GO-SW-24G, kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-link |
Mitat | |
Pituus | 178 mm |
Leveys | 257 mm |
Korkeus | 46 mm |
Paino | 760 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/uk/en/home-solutions/connect/go/go-sw-16g-24g-16-24-port-gigabit-unmanaged-desktop-switch |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 24 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
EAN-koodi | 0790069396625, 4052305965467 |
Hintakehitys
Korkein hinta
147,25 €
Keskihinta
98,97 €
Alin hinta
84,87 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.