D-Link GO-SW-8G, 8-porttinen kytkin
D-Link GO-SW-8G, 8-porttinen kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 26,66 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-link Dlinkgo 8-port Gigabit Ethernet Switch Go-sw-8gNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 26,66 € | 32,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link GO-SW-8GE 8-porttinen Gigabit helppo pöytäkytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 26,66 € | 33,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link GO-SW-8G -8-porttinen kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 26,95 € | 31,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link GO-SW-8G -8-porttinen kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 26,99 € | 31,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
D-LINK – 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, switch 8x10/100/1000 (GO-SW-8G/E)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 26.4.2024 | 45,05 € | 49,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,65 €
26,66 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,65 €
26,66 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 31,45 €
26,95 €
26,99 €
Toimitusaika saatavilla 26.4.2024
Hinta toimituskuluineen 49,95 €
45,05 €
D-Link GO-SW-8G, 8-porttinen kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-link |
Mitat | |
Pituus | 68,5 mm |
Leveys | 128 mm |
Korkeus | 25,4 mm |
Paino | 195 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/fi/fi/home-solutions/connect/switches/go-sw-8g-8-port-gigabit-dlinkgo-switch |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 8 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
EAN-koodi | 0790069365690 |
Hintakehitys
Korkein hinta
45,05 €
Keskihinta
30,46 €
Alin hinta
26,66 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.