Ubiquiti UniFi Switch Flex, kytkin
Ubiquiti UniFi Switch Flex, kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Maxgaming.fi hintaan 119,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti UniFi Switch FlexNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 119,90 € | 127,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi USW- Flex 5-porttinen PoE -kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä perjantai - tiistai | 119,95 € | 119,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi USW- Flex 5-porttinen PoE -kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 119,99 € | 124,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi Switch USW-FLEXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 122,38 € | 122,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ubiquiti UniFi Switch FlexNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 123,90 € | 128,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Networks – USW-Flex UniFi kytkin, 5 porttia, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 148,60 € | 153,50 € | Katso tuotetta ▸ |
119,90 €
Toimitusaika perillä perjantai - tiistai
Hinta toimituskuluineen 119,95 €
119,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,89 €
119,99 €
122,38 €
123,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,50 €
148,60 €
Ubiquiti UniFi Switch Flex, kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti, Ubiquiti Networks |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 4 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
EAN-koodi | 0817882027595 |
Hintakehitys
Korkein hinta
148,60 €
Keskihinta
125,79 €
Alin hinta
119,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.