Ubiquiti Unifi US-XG-6POE, kytkin
Ubiquiti Unifi US-XG-6POE, kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 680 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti UniFi XG 6POE -6-porttinen 10G -kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 680 € | 685 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Unifi Switch Us-xg-6poeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 680 € | 680 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi-kytkin US-XG-6POENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 685 € | 685 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Networks – UniFi Switch 6 CG kytkin, PoE, 4 porttia, 10 Gigabit, PoE++, 2x SFP+, USB-C, hopea (US-XG-6POE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 847 € | 852 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 21 päivää
Hinta toimituskuluineen 685 €
680 €
685 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 852 €
847 €
Ubiquiti Unifi US-XG-6POE, kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti, Ubiquiti Networks |
Mitat | |
Pituus | 165 mm |
Leveys | 268,1 mm |
Korkeus | 31,8 mm |
Paino | 1 300 g |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 4 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
WAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 1 |
EAN-koodi | 0817882021517, 0817882021456 |
Hintakehitys
Korkein hinta
847 €
Keskihinta
723 €
Alin hinta
680 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.