ZyXEL GS1008HP-EU0101F, reititin
ZyXEL GS1008HP-EU0101F, reititin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 69,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zyxel Gs1008hp 8xgbit Unmanaged Poe+ 60w SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 69,00 € | 74,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZyXEL GS1008-HP 8-ports ohanterad PoE switch, fläktlös, Gigabit, 60W PNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 76,90 € | 81,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZyXEL GS-1008HP -8-porttinen kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 82,95 € | 82,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZyXEL GS-1008HP -8-porttinen kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 82,99 € | 87,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ZYXEL GS1008-HP, 8 PORT GIGABIT POE+ UNMANAGED DESKTOP SWITCH, 8 X POE, 60 WATT (GS1008HP-EU0101F)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 2.5.2024 | 112,20 € | 117,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 74,99 €
69,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 81,80 €
76,90 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 82,95 €
82,95 €
82,99 €
Toimitusaika saatavilla 2.5.2024
Hinta toimituskuluineen 117,10 €
112,20 €
ZyXEL GS1008HP-EU0101F, reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | ZyXEL |
Mitat | |
Pituus | 105 mm |
Leveys | 240 mm |
Korkeus | 26 mm |
Paino | 610 g |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 8 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
PoE (Power over Ethernet) | On |
EAN-koodi | 4718937604135 |
Hintakehitys
Korkein hinta
112,20 €
Keskihinta
84,81 €
Alin hinta
69,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.