Xiaomi SmartMi Pure Evaporative Air Humidifier (CJXJSQ02ZM), ilmankostutin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Xiaomi Smart 2 Humidifier (BHR6026EU), ilmankostutin
Xiaomi Humidifier 2 Lite (BHR6605EU), ilmankostutin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ilmankostuttimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Ilmankostuttimet
-
alk. 40 €
First Austria FA 5599-1, ilmankostutin
-
alk. 139 €
Ufox HK2, ilmankostutin
-
alk. 13 €
Stadler Form, puhdistus- ja kalkinpoistoaine 500ml
-
alk. 230 €
Boneco Steamer S250, ilmankostutin
-
alk. 128 €
Xiaomi SmartMi Evaporative Air Humidifier 2 (SKV6004EU), ilmankostutin
-
alk. 149 €
Canvac CLF3301X, ilmankostutin
-
alk. 79 €
Beurer LB 45, ilmankostutin
-
alk. 60 €
Ströme SPS-913C, ilmankostutin
-
alk. 142 €
Philips Series 2000 HU4813/10, ilmankostutin
-
alk. 170 €
Ufox U3S, ilmankostutin
-
alk. 102 €
Stadler Form Fred, ilmankostutin
-
alk. 70 €
Beurer LB 44, ilmankostutin
-
alk. 76 €
Deerma F500, ilmankostutin
-
alk. 97 €
Electrolux EHU-3710D, ilmankostutin
-
alk. 19 €
Boneco U50, ilmankostutin
-
alk. 98 €
Guzzanti GZ-986B, ilmankostutin
-
alk. 30 €
MiniMu 500 Diffuser Lamp, ilmankostutin / aromadiffuusori
-
alk. 29 €
MiniMu 220 Diffuser Lamp, ilmankostutin / aromadiffuusori
Ilmanpuhdistimet ja -kuivaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 59 €
Beurer LR 220, Ilmanpuhdistin
-
alk. 749 €
Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04, ilmanpuhdistin / -kostutin / tuuletin
-
alk. 20 €
Esperanza EHP002 Zephyr, ilmanpuhdistin
-
alk. 139 €
Beurer LR 500 Bluetooth, ilmanpuhdistin
-
alk. 30 €
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite filter, suodatin
-
alk. 195 €
Philips 800i Series AC0850/11, ilmanpuhdistin
-
alk. 451 €
Kärcher AF 50 (1.024-822.0), ilmanpuhdistin
-
alk. 106 €
Beurer LR 210, Ilmanpuhdistin
-
alk. 29 €
Philips FY0194/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
alk. 279 €
Electrolux Well A5 WA51-302WT, ilmanpuhdistin
-
alk. 399 €
Dyson Pure Cool Tower TP00, ilmanpuhdistin / tuuletin
-
alk. 30 €
Xiaomi Air Purifier Pro, ilmanpuhdistin
-
alk. 299 €
Electrolux Well A7 A71-304DG, ilmanpuhdistin
-
alk. 699 €
Coway Airmega 300S AP-1515G, ilmanpuhdistin
-
alk. 242 €
Philips 1000i Series AC1715/10, ilmanpuhdistin
-
alk. 63 €
eeese Carl (2546), HEPA-suodatin 3-pakkaus
-
alk. 110 €
Philips FY4440/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
alk. 159 €
Electrolux EF116 (9001676544), suodatinpaketti
Xiaomi SmartMi Pure Evaporative Air Humidifier (CJXJSQ02ZM), ilmankostutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi Smartmi, Xiaomi |
Mitat | |
Leveys | 35 cm |
Korkeus | 70 cm |
Syvyys | 35 cm |
Vesisäiliön tilavuus | 4 l |
Äänenvoimakkuus | 34,3 db |
EAN-koodi | 6970403200656 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 40 €
First Austria FA 5599-1, ilmankostutin
-
alk. 139 €
Ufox HK2, ilmankostutin
-
alk. 13 €
Stadler Form, puhdistus- ja kalkinpoistoaine 500ml
-
alk. 230 €
Boneco Steamer S250, ilmankostutin
-
alk. 128 €
Xiaomi SmartMi Evaporative Air Humidifier 2 (SKV6004EU), ilmankostutin
-
alk. 149 €
Canvac CLF3301X, ilmankostutin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ilmankostuttimet/xiaomi-smartmi-pure-evaporative-air-humidifier-cjxjsq02zm-ilmankostutin/9186928
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.