Wood's MRD20, ilmankuivaaja
Wood's MRD20, ilmankuivaaja osastosta Ilmanpuhdistimet ja -kuivaimet nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 349,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Woods MRD20 Ilmankuivain ja suodatin 70 m2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 349,00 € | 361,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WOODS MRD20G ILMANKUIVAINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 378,95 € | 383,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wood's MRD20G -kosteudenpoistajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 379,00 € | 383,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wood´s MRD20 -kosteudenpoistajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 400,90 € | 405,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ilmankuivain MRD20GW WiFiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
599 € | 604 € | Katso tuotetta ▸ |
349,00 €
378,95 €
379,00 €
400,90 €
599 €
Wood's MRD20, ilmankuivaaja
Ilmoita virheellisestä tiedostaVesisäiliön tilavuus | 4,2 l |
Äänenvoimakkuus | 46 db |
EAN-koodi | 7332857500277, 7332857500987, 7332857501922 |
Hintakehitys
Korkein hinta
599 €
Keskihinta
421,37 €
Alin hinta
349,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.