Whirlpool PACF212CO W, ilmastointilaite
Whirlpool PACF212CO W, ilmastointilaite osastosta Ilmastointilaitteet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 395,37 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Whirlpool PACF212CO W 61 dB valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 395,37 € | 410,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Whirlpool PACF212CO W - air conditionerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 410,86 € | 410,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Whirlpool PACF212CO -siirrettävä ilmastointilaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
499 € | 529 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Whirlpool PACF212CO -ilmastointilaite Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 499 € | 505 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Whirlpool PACF212CO siirrettävä ilmastointilaite, 12 000 BTU, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 499 € | 549 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 410,86 €
395,37 €
410,86 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 529 €
499 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 549 €
499 €
Whirlpool PACF212CO W, ilmastointilaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003437629877 |
Valmistaja | Whirlpool, Diel |
Energialuokka | A EU |
Pyörät | On |
Kylmennysteho | 12 000 btu/h |
Mitat | |
Leveys | 44 cm |
Korkeus | 72 cm |
Paksuus | 37 cm |
Paino | 32 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
460,64 €
Alin hinta
395,37 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.