HEPA suodatin pölynimurille Makita 199989-8
HEPA suodatin pölynimurille Makita 199989-8 osastosta Imurien tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 12,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HEPA suodatin pölynimurille Makita 199989-8Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 12,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita HEPA filter cartridgeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 12,71 € | 19,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 199989-8 akkuimurin HEPA suodatinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
14,90 € | 19,70 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,90 €
12,00 €
12,71 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 19,70 €
14,90 €
HEPA suodatin pölynimurille Makita 199989-8
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381546522 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
14,90 €
Keskihinta
13,20 €
Alin hinta
12,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.