Nilfisk One WB10P05A, pölynimuri
Nilfisk One WB10P05A, pölynimuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 99,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nilfisk Wb10p05a PölynimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 108,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Pölynimuri ONE WB10P05ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 108,90 € | 108,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Pölynimuri One WB10P05A-HB15 Basic EUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 223,52 € | 223,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk One Pölynimuri 800 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 116,89 € | 118,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dammsugare One WB10P05A BasicNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 118,90 € | 123,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
99,00 €
108,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 223,52 €
223,52 €
116,89 €
118,90 €
Nilfisk One WB10P05A, pölynimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 28 cm |
Korkeus | 27 cm |
Syvyys | 38 cm |
Paino | 4,5 kg |
Teho | 185 W |
Äänenvoimakkuus | 77 db |
EAN-koodi | 5715492189267 |
Hintakehitys
Korkein hinta
223,52 €
Keskihinta
133,44 €
Alin hinta
99,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.