Bosch Serie 6 KSV36AIDP, jääkaappi
Bosch Serie 6 KSV36AIDP, jääkaappi osastosta Jääkaapit nyt edullisimmin kaupasta Ekodinkoneet.fi hintaan 959 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch KSV36AIDPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 959 € | 989 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Ksv36aidp Jää/viileäkaappiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
999 € | 1 029 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOSCH KSV36AIDP JÄÄKAAPPI TERÄSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 999 € | 1 044 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Serie 6 jääkaappi KSV36AIDP (Inox)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 078 € | 1 108 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
959 €
999 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 1 108 €
1 078 €
Bosch Serie 6 KSV36AIDP, jääkaappi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005222186 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 186 cm |
Syvyys | 65 cm |
Paino | 66 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 346 l |
Hyllyjen lukumäärä | 5 kpl |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 3 kpl |
Energialuokka | A+++ |
Säädettävät jalat | On |
Lasihyllyt | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Ovi saranoitu oikealta | On |
Elektroninen termostaatti | On |
Äänenvoimakkuus | 39 db |
Väri | Valkoinen |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 078 €
Keskihinta
1 009 €
Alin hinta
959 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.