Severin RKG 8932, jääkaappipakastin
Severin RKG 8932, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 536 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Jääkaappi Severin RKG 8932Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 työpäivät | 536 € | 592 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Severin RKG8932 -jenkkikaappi, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 27 päivää | 549 € | 609 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Severin Rkg8932 JenkkikaappiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
549 € | 579 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Severin RKG8932 162/44L, musta retro jääkaappi-pakastinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
549 € | 594 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Severin jenkkikaappi RKG8932 mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 549 € | 618 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEVERIN RKG8932 RETRO JENKKIKAAPPI MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 599 € | 644 € | Katso tuotetta ▸ |
536 €
549 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 594 €
549 €
599 €
Severin RKG 8932, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4008146034923, 4008146030413 |
Mitat | |
Leveys | 54 cm |
Korkeus | 143 cm |
Syvyys | 55 cm |
Paino | 39 kg |
Valmistaja | Severin |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 206 l |
Hyllyjen lukumäärä | 4 kpl |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
Pakastin | |
Tilavuus | 41 l |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 2 kpl |
Pakastuskapasiteetti | 2 kg/24h |
Energialuokka | E |
Energiankulutus | 176 kWh/vuosi |
Lasihyllyt | On |
Läpinäkyvät laatikot | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Äänenvoimakkuus | 40 db |
Väri | Musta |
Hintakehitys
Korkein hinta
599 €
Keskihinta
555 €
Alin hinta
536 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.