Smeg FA8005LPO5, jääkaappipakastin
Smeg FA8005LPO5, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 2 399 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg Fa8005lpo5 JääkaappipakastinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
2 399 € | 2 399 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Colonial FA8005LPO5 -jääkaappipakastin, kerma, vasenkätinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 2 424 € | 2 484 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg FA8005LPO5 Jääkaappipakastin, jossa saranointi vasemmalla, CremeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 3 199 € | 3 199 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg jääkaappipakastin FA8005LPO5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 3 199 € | 3 229 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
2 399 €
Toimitusaika 17 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 484 €
2 424 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 3 199 €
3 199 €
Smeg FA8005LPO5, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709297435 |
Mitat | |
Leveys | 71 cm |
Korkeus | 196 cm |
Syvyys | 71 cm |
Paino | 124 kg |
Valmistaja | Smeg |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 344 l |
Hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
Pullohylly | On |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
Pakastin | |
Tilavuus | 137 l |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 2 kpl |
Pakastuskapasiteetti | 8 kg/24h |
Energialuokka | E |
Energiankulutus | 285 kWh/vuosi |
Äänenvoimakkuus | 41 db |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 199 €
Keskihinta
2 805 €
Alin hinta
2 399 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.