Manfrotto 290 XTRA CARBON Carbon fiber 3 section tripod (MT290XTC3), kolmijalka
Manfrotto 290 XTRA CARBON Carbon fiber 3 section tripod (MT290XTC3), kolmijalka osastosta Jalustat ja kamerapäät nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 260,07 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Manfrotto 290 Series MT290XTC3 tripodNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 260,07 € | 260,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MANFROTTO Jalusta 290 Xtra 3 Jatkoa HiilikuituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 274,90 € | 279,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto 290 Xtra Carbon hiilikuitujalustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
319,00 € | 323,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto 290 Series Mt290xtc3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 470,58 € | 470,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
260,07 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 279,80 €
274,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 323,90 €
319,00 €
470,58 €
Manfrotto 290 XTRA CARBON Carbon fiber 3 section tripod (MT290XTC3), kolmijalka
Ilmoita virheellisestä tiedostaMaksimi kuorma | 5 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.manfrotto.co.uk/290-xtra-carbon-carbon-fiber-3-section-tripod |
Maksimi korkeus | 165,5 cm |
Paino | 1,54 kg |
Pituus suljettuna | 62,7 cm |
Valmistaja | Manfrotto |
Hintakehitys
Korkein hinta
470,58 €
Keskihinta
331,14 €
Alin hinta
260,07 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.