Manfrotto MKELES5CF-BH, kamerajalusta
Manfrotto MKELES5CF-BH, kamerajalusta osastosta Jalustat ja kamerapäät nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Manfrotto Element pieni hiilikuitujalustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MANFROTTO JalustakitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 203,90 € | 208,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto Element Traveller MKELES5CF-BH tripodNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 204,07 € | 204,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto Element Traveler Kit -jalusta, hiilikuituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 219,99 € | 224,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 203,90 €
199,00 €
203,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,07 €
204,07 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,89 €
219,99 €
Manfrotto MKELES5CF-BH, kamerajalusta
Ilmoita virheellisestä tiedostaMaksimi kuorma | 4 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.manfrotto.co.uk/element-traveller-tripod-small-with-ball-head-carbon-fiber |
Maksimi korkeus | 143 cm |
Paino | 1,05 kg |
Pituus suljettuna | 32 cm |
Valmistaja | Manfrotto |
EAN-koodi | 8024221677942 |
Hintakehitys
Korkein hinta
219,99 €
Keskihinta
206,74 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.