Hama, klipsikehys 13 x 18 cm
Hama, klipsikehys 13 x 18 cm osastosta Julisteet ja taulut nyt edullisimmin kaupasta 24hshop.fi hintaan 2,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hama Clipsram 13x18 kehyksetön kuvanpidikeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
2,90 € | 7,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hama Klipsikehys 13x18 cm, lasi, kuvakoko 9 x 13 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 2,90 € | 7,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hama Clipsram 13x18Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 5,90 € | 10,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 7,70 €
2,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 7,90 €
2,90 €
5,90 €
Hama, klipsikehys 13 x 18 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4007249630049 |
Valmistaja | Hama |
Hintakehitys
Korkein hinta
5,90 €
Keskihinta
3,90 €
Alin hinta
2,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.