Tunturi Endurance T80, juoksumatto
Tunturi Endurance T80, juoksumatto osastosta Juoksumatot nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 1 961 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Juoksumatto Tunturi Performance T80Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 1 961 € | 2 017 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi Fitness T80 Treadmill Endurance, JuoksumatotNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 2 567 € | 2 577 € | Katso tuotetta ▸ |
1 961 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 2 577 €
2 567 €
Tunturi Endurance T80, juoksumatto
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.tunturi.com/product/treadmill-endurance-t80/ |
Valmistaja | Tunturi |
EAN-koodi | 8717842028445, 8717842032503 |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 567 €
Keskihinta
2 264 €
Alin hinta
1 961 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.