Baseus USB-C cable for Lightning Dynamic 2 Series 20W 2m (green)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Baseus Superior Series Cable USB to micro USB 2A 1m (black), Kaapelit ja adapterit
Baseus Fast Charging cable USB-A to Lightning Coolplay Series 1m 2.4 (black)
Baseus Charging Cable 3w1 USB to USB-C USB-M Lightning 3.5A 1.1m (White)
Baseus Car Charger Baseus Enjoyment USB with USB-C cable and Lightning 60W (black)
Baseus Superior Series Cable USB to USB-C 65W PD 1m (white)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kaapelit ja adapterit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-31 %
93,81 €
Videokamera 1080P / 24MP / 16x zoom ja käännettävä LCD-näyttö
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-29 %
99,00 €
Apple AirPods 2nd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-5 %
54,00 €
Gran Turismo 7, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Baseus Superior Series Cable USB to micro USB 2A 1m (black), Kaapelit ja adapterit
-
Baseus Fast Charging cable USB-A to Lightning Coolplay Series 1m 2.4 (black)
-
Baseus Charging Cable 3w1 USB to USB-C USB-M Lightning 3.5A 1.1m (White)
-
Baseus Car Charger Baseus Enjoyment USB with USB-C cable and Lightning 60W (black)
-
Baseus Superior Series Cable USB to USB-C 65W PD 1m (white)
-
Baseus Elbow 1m 100W USB to USB-C angled cable (black-blue), Kaapelit ja adapterit
-
Baseus Fast Charging cable USB-A to Lightning Explorer Series 2m 2.4A (blue)
-
Baseus Fast Charging Cable Explorer USB to Lightning 2.4A 1m (blue)
-
Baseus Superior Series Cable USB to iP 2.4A 2m (blue)
-
Baseus MVP2 USB-C to USB-C Cable 100W 1m (Black)
-
Baseus Fast Charging Cable Explorer 2.4A 1M (Black)
-
Baseus HDMI to HDMI High Definition cable 0.5m 8K (black)
-
Baseus Dynamic cable USB to Lightning 2.4A 2m (White)
-
Baseus USB-C cable for Lightning Dynamic Series 20W 1m (purple)
-
Baseus USB cable for USB-C Glimmer Series 100W 2m (Black)
-
Baseus Lite Series HDMI to VGA adapter with audio (white)
-
Baseus Cafule Series USB-C cable for Lightning 20W 2m (purple), Kaapelit ja adapterit
-
Baseus USB-C cable for Lightning 2m (green), Kaapelit ja adapterit
Katsotuimmat Kaapelit ja adapterit
-
alk. 36 €
OnePlus SuperVOOC 100W, virta-adapteri
-
alk. 24 €
Apple Lightning - Digital AV, adapteri
-
alk. 24 €
mini HDMI - VGA, adapteri
-
alk. 40 €
OnePlus SuperVOOC 80W, virta-adapteri
-
alk. 30 €
VHS-C-kasettiadapteri
-
alk. 15 €
Xplora XGO3, latauskaapeli
-
alk. 9,75 €
Samsung EP-TA800N 25W USB-C, puhelimen pikalaturi
-
alk. 5,90 €
DVI - VGA, kaapeli
-
alk. 1,29 €
6.3mm stereo uros - 3.5mm stereo naaras, kaapeli
-
alk. 10 €
DELTACO Ultra High Speed HDMI cable 3m black
-
alk. 27 €
Honor SuperCharge 66W, virtalaturi
-
alk. 18 €
DeLOCK display cable - Mini DisplayPort to DVI-D - 2 m
-
alk. 5,90 €
Pro Power Cable C14 - C13/C7 - 0.2m
-
alk. 6,90 €
USB 3.0 - USB C ,adapteri
-
alk. 9,90 €
Apple Lightning - 30-pin, adapteri
-
alk. 6,05 €
HDMI-kaapeli 5m
-
alk. 359 €
Deltaco IMP SDI02-2 - video converter - black
-
alk. 40 €
DeLOCK - USB / serial cable - USB to RJ-45 - 1.8 m
Baseus USB-C cable for Lightning Dynamic 2 Series 20W 2m (green)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6932172620905 |
Valmistaja | Baseus |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 36 €
OnePlus SuperVOOC 100W, virta-adapteri
-
alk. 24 €
Apple Lightning - Digital AV, adapteri
-
alk. 24 €
mini HDMI - VGA, adapteri
-
alk. 40 €
OnePlus SuperVOOC 80W, virta-adapteri
-
alk. 30 €
VHS-C-kasettiadapteri
-
alk. 15 €
Xplora XGO3, latauskaapeli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kaapelit-ja-adapterit/baseus-usb-c-cable-for-lightning-dynamic-2-series-20w-2m-green/13967981
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.