USB 2.0 A naaras - Micro B uros USB 2.0 kaapeli
USB 2.0 A naaras - Micro B uros USB 2.0 kaapeli osastosta Kaapelit ja adapterit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 4,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DELOCK – USB 3.0 cable, type A male - type B female, premium, 2m, black/red (83104)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 4,35 € | 9,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
USB 2.0 Kaapeli USB A Uros - Micro B-Uros Pyöreä 2.00 m MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 6,00 € | 12,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hama USB-USB-Micro B 0.75m johtoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
8,90 € | 13,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HAMA Johto USB-USB-Micro BNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 8,90 € | 13,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 9,25 €
4,35 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,90 €
6,00 €
8,90 €
USB 2.0 A naaras - Micro B uros USB 2.0 kaapeli
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4043619831043, 4043718090525 |
Valmistaja | DeLOCK, Sandberg, Deltaco |
Hintakehitys
Korkein hinta
8,90 €
Keskihinta
7,04 €
Alin hinta
4,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.