Sage Dual BES920UK, espressokeitin
Sage Dual BES920UK, espressokeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 322 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sage KaksikattilainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 1 322 € | 1 322 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sage BES920 The Dual Boilerâ„¢ EspressokeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 499 € | 1 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sage Dual Boiler kahvikone BES920UKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 499 € | 1 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sage Dual Boiler -espressokeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 1 500 € | 1 507 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
1 322 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 499 €
1 499 €
1 500 €
Sage Dual BES920UK, espressokeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 9312432021838, 9312432030168, 19312432030165 |
Mitat | |
Leveys | 45 cm |
Korkeus | 52 cm |
Syvyys | 45 cm |
Paino | 13 kg |
Valmistaja | Sage |
Teho | 1 700 W |
Vesimääränilmaisin | On |
Irroitettava vesisäiliö | On |
Aromikontrolli | On |
Puhdistustarpeenilmaisin | On |
Espressokeitin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 500 €
Keskihinta
1 455 €
Alin hinta
1 322 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.