- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Veneily ja kalastus
- ›Kaikuluotaimet
- ›Humminbird HELIX 5 Sonar G2 -kaikuluotain
Humminbird HELIX 5 Sonar G2 -kaikuluotain
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Humminbird Helix 8 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N yhdistelmälaite
Humminbird Solix 10 Chirp Mega SI+ G3, kaikuluotain
Humminbird Helix 7 Chirp Si GPS G4 (H411590-1M-NGS2), kaikuluotain-karttaplotteri ja Navionics+ regular -karttakortti
Humminbird XNT 9 HW T Dual Spectrum CHIRP anturi
Humminbird XI 9 1521 Dual Spectrum CHIRP pilkkianturi
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kaikuluotaimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Humminbird Helix 8 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N yhdistelmälaite
-
Humminbird Solix 10 Chirp Mega SI+ G3, kaikuluotain
-
Humminbird Helix 7 Chirp Si GPS G4 (H411590-1M-NGS2), kaikuluotain-karttaplotteri ja Navionics+ regular -karttakortti
-
Humminbird XNT 9 HW T Dual Spectrum CHIRP anturi
-
Humminbird XI 9 1521 Dual Spectrum CHIRP pilkkianturi
-
Humminbird XI 9 20 Dual Beam pilkkianturi
-
Humminbird Helix 10 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N yhdistelmälaite
-
Humminbird Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N yhdistelmälaite
-
Humminbird SOLIX 10 MEGA SI+ G3 yhdistelmälaite
-
Humminbird Helix 15 CHIRP MSI+ G4N yhdistelmälaite + anturi
-
Humminbird Helix 12 CHIRP MDI+ CHO yhdistelmälaite ilman anturia
-
Humminbird Helix 10 CHIRP MDI+ CHO yhdistelmälaite ilman anturia
-
Humminbird Helix ICE 5 Chirp GPS G3 Icepack kannettava yhdistelmälaite
-
Humminbird Helix 7 CHIRP MSI G4 yhdistelmälaite + anturi + Navionics Small kartta
-
Humminbird Helix 7 CHIRP MSI GPS G4 yhdistelmälaite + anturi
-
Humminbird Helix 5/7 Portable Ice Kit pilkkisetti + akku + laturi
-
Humminbird Helix DS Chirp 710278-1 imukuppianturi
-
Humminbird Dual Spectrum 710274-1 peräpeilianturi
Katsotuimmat Kaikuluotaimet
-
alk. 259 €
Garmin STRIKER 4 kaikuluotain + GT8HW CHIRP pilkkianturi
-
alk. 249 €
Raymarine Element pilkkisetti
-
alk. 299 €
Lowrance Hook2-4x-All Season Kaikuluotain paketti
-
alk. 129 €
Garmin GT8HW-IF pilkkianturi
-
alk. 159 €
Garmin Striker Plus 4 kaikuluotain
-
alk. 145 €
Lowrance Hook2-4X Bullet Kaikuluotain
-
alk. 549 €
Lowrance HOOK Reveal 9 HDI yhdistelmälaite + anturi
-
alk. 1090 €
Humminbird Helix 7 CHIRP MSI GPS G4N yhdistelmälaite + anturi
-
alk. 3999 €
Lowrance HDS Pro 9 + Active Target 2 livepaketti
-
alk. 449 €
Humminbird Ice Helix 5 Chirp G3 GPS, pilkkikaikuluotain
-
alk. 359 €
Garmin GT52HW-TM SideVä¼/DownVä¼ CHIRP anturi
-
alk. 149 €
Kaikuluotain Humminbird Piranha Max 4
-
alk. 549 €
Lowrance Hook Reveal 7" TripleShot, kaikuluotain/karttaplotteri
-
alk. 498 €
Lowrance Hook Reveal 7", kaikuluotain/karttaplotteri
-
alk. 1899 €
Garmin GPSMAP1223 karttaplotteri
-
alk. 1490 €
Garmin ECHOMAP UHD2 92sv yhdistelmälaite + GT56 anturi
-
alk. 119 €
Lowrance / Simrad PTI-WBL 83/200kHz pilkkianturi
-
alk. 2999 €
Garmin Panoptix LiveScope XR System LVS62 + GLS10, Kaikuluotaimet
Veneily- ja kalastustarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 15 €
Patriot Spinnerbait-laukku
-
alk. 19 €
GoPro Chest Mount Harness valjaat
-
alk. 179 €
StrikeMaster Lite Flite Lazer kaira porakoneadapterilla 200mm
-
alk. 40 €
ION Booster X, kelluntaliivi 50N
-
alk. 18 €
vidaXL Veneköysi oranssi 4 mm 100 m polypropeeni
-
alk. 3,99 €
Wiggler ootto-onginta vapateline
-
alk. 2199 €
Raymarine Quantum 2 Q24D Doppler 18" Wi-Fi tutka + virtakaapeli + datakaapeli
-
alk. 895 €
Lowrance Elite FS 7, kaikuluotain/yhdistelmälaite
-
alk. 1049 €
Typhoon PS330 Xtreme kuivapuku
-
alk. 148 €
Rapala UR Makita EDT Light (P-81072-L), kaira 155 mm
-
alk. 70 €
PISTO E-Boost akkuadapteri Mora
-
alk. 12 €
Star Brite Liquid 30ml musta nestemäinen sähköteippi
-
alk. 149 €
Rapala UR Makita Edition 155mm kaira
-
alk. 7,90 €
Vieherasia L kaksipuoleinen
-
alk. 49 €
Rapala Ur Red 155 mm teräkruunu
-
alk. 40 €
Pelastusrengas
-
alk. 3,90 €
Spike-it UV-glo, valkosipulitussi
-
alk. 59 €
Vision Mini Bra rintalaukku
Humminbird HELIX 5 Sonar G2 -kaikuluotain
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0082324048999 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 259 €
Garmin STRIKER 4 kaikuluotain + GT8HW CHIRP pilkkianturi
-
alk. 249 €
Raymarine Element pilkkisetti
-
alk. 299 €
Lowrance Hook2-4x-All Season Kaikuluotain paketti
-
alk. 129 €
Garmin GT8HW-IF pilkkianturi
-
alk. 159 €
Garmin Striker Plus 4 kaikuluotain
-
alk. 145 €
Lowrance Hook2-4X Bullet Kaikuluotain
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kaikuluotaimet/humminbird-helix-5-sonar-g2-kaikuluotain/9010140
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.