Dali Oberon 1, jalustakaiutin
Dali Oberon 1, jalustakaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 498 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dali Oberon 1 -jalustakaiutinpari, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 498 € | 503 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon 1 -jalustakaiutinpari, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 498 € | 503 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon 1 -jalustakaiutinpari, tammiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 26 päivää | 498 € | 503 € | Katso tuotetta ▸ |
498 €
Toimitusaika 24 päivää
Hinta toimituskuluineen 503 €
498 €
Toimitusaika 26 päivää
Hinta toimituskuluineen 503 €
498 €
Dali Oberon 1, jalustakaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dali |
Taajuusvaste | 51 - 26000 Hz |
Impedanssi | 6 Ohm |
Herkkyys | 86 dB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dali-speakers.com/loudspeakers/oberon/oberon-1/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
498 €
Keskihinta
498 €
Alin hinta
498 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.