Dali Oberon 3, kaiutin
Dali Oberon 3, kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 698 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dali Oberon 3 -jalustakaiutinpari, pähkinäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 698 € | 703 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon 3 -jalustakaiutinpari, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 698 € | 703 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon 3 -jalustakaiutinpari, tammiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 698 € | 703 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon 3 -jalustakaiutinpari, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 698 € | 703 € | Katso tuotetta ▸ |
698 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 703 €
698 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 703 €
698 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 703 €
698 €
Dali Oberon 3, kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dali |
Taajuusvaste | 47 - 26000 Hz |
Impedanssi | 6 Ohm |
Herkkyys | 87 dB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dali-speakers.com/loudspeakers/oberon/oberon-3/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
698 €
Keskihinta
698 €
Alin hinta
698 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.