Dali Oberon Vokal, keskikaiutin
Dali Oberon Vokal, keskikaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dali Oberon Vokal -keskikaiutin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon Vokal -keskikaiutin, tammiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 25 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon Vokal -keskikaiutin, pähkinäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 25 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon Vokal -keskikaiutin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 26 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ |
499 €
Toimitusaika 25 päivää
Hinta toimituskuluineen 504 €
499 €
Toimitusaika 25 päivää
Hinta toimituskuluineen 504 €
499 €
Toimitusaika 26 päivää
Hinta toimituskuluineen 504 €
499 €
Dali Oberon Vokal, keskikaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dali |
Taajuusvaste | 47 - 26000 Hz |
Impedanssi | 4 Ohm |
Herkkyys | 89,5 dB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dali-speakers.com/loudspeakers/oberon/oberon-vokal/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
499 €
Alin hinta
499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.