Jamo S 803, kaiutin
Jamo S 803, kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 299,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JAMO S 803 HYLLYKAIUTINPARI, MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 299,00 € | 303,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jamo S 803 -jalustakaiutinpari, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jamo S 803 -jalustakaiutinpari, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jamo S803 Hylly-/jalustakaiutinpariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ |
299,00 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 303,90 €
299,00 €
Jamo S 803, kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Jamo |
Taajuusvaste | 57 - 26 000 Hz Hz |
Herkkyys | 87 dB |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,00 €
Keskihinta
299,00 €
Alin hinta
299,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.