Jamo S 83 CEN, keskikaiutin
Jamo S 83 CEN, keskikaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 228,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Jamo S 83 CEN -keskikaiutin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 228,99 € | 235,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jamo S 83 CEN -keskikaiutin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 229,00 € | 236,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jamo S 83 Cen KeskiäänikaiutinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ |
228,99 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 236,00 €
229,00 €
Jamo S 83 CEN, keskikaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Jamo |
Taajuusvaste | 65Hz - 26kHz Hz |
Valmistajan tuotesivu | http://www.jamo.com/products/s-83-cen |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
229,00 €
Alin hinta
228,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.