Polk Audio Atrium4, ulkokaiuttimet (pari)
Polk Audio Atrium4, ulkokaiuttimet (pari) osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 269,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Polk Audio Atrium4 -ulkokaiutinpari, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 269,00 € | 273,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polk Audio Atrium4 -ulkokaiutinpari, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 269,00 € | 273,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polk Audio Polk audio atrium4 ulkokaiuttimet, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 329,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Polk Audio Polk audio atrium4 ulkokaiuttimet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 329,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
269,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 273,90 €
269,00 €
Polk Audio Atrium4, ulkokaiuttimet (pari)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Polk Audio, Polk |
Taajuusvaste | 75 Hz → 25 Hz Hz |
Impedanssi | 8 Ohm |
Herkkyys | 89 dB |
Valmistajan tuotesivu | https://en.polkaudio.com/products/atrium4 |
Hintakehitys
Korkein hinta
329,00 €
Keskihinta
299,00 €
Alin hinta
269,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.