Polk Audio Atrium5, ulkokaiuttimet (pari)
Polk Audio Atrium5, ulkokaiuttimet (pari) osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 299,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
POLK ATRIUM 5 ULKOKAIUTINPARI, VALKOINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 299,00 € | 303,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
POLK ATRIUM 5 ULKOKAIUTINPARI, MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 299,00 € | 303,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polk Audio Atrium5 -ulkokaiutinpari, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 313,99 € | 318,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polk Audio Atrium5 -ulkokaiutinpari, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 313,99 € | 318,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polk Audio Polk audio atrium5 ulkokaiuttimet, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 449,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Polk Audio Polk audio atrium5 ulkokaiuttimet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 449,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 303,70 €
299,00 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 303,70 €
299,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 318,89 €
313,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 318,89 €
313,99 €
Polk Audio Atrium5, ulkokaiuttimet (pari)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Polk Audio, Polk |
Elemettien koot | 3/4" |
Taajuusvaste | 60 Hz → 25 Hz Hz |
Impedanssi | 8 Ohm |
Herkkyys | 90 dB |
Valmistajan tuotesivu | https://en.polkaudio.com/products/atrium5 |
Hintakehitys
Korkein hinta
449,00 €
Keskihinta
354,00 €
Alin hinta
299,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.