Polk Audio ATRIUM6, ulkokaiuttimet (pari)
Polk Audio ATRIUM6, ulkokaiuttimet (pari) osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Polk Audio Atrium6 -ulkokaiutinpari, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polk Audio Atrium6 -ulkokaiutinpari, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polk Audio Polk audio atrium6 ulkokaiuttimet, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 529 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 403,90 €
399,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 403,90 €
399,00 €
529 €
Polk Audio ATRIUM6, ulkokaiuttimet (pari)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Polk Audio, Polk |
Liitännät | Ethernet |
Taajuusvaste | 50 Hz → 27 Hz Hz |
Valmistajan tuotesivu | https://en.polkaudio.com/products/atrium6 |
Hintakehitys
Korkein hinta
529 €
Keskihinta
442,33 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.