Sonos Arc, Soundbar-kaiutin
Sonos Arc, Soundbar-kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 869 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sonos KaariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 869 € | 869 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sonos Arc - WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 879 € | 879 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ä„änijärjestelmä Sonos Arc WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-6 työpäivät | 869 € | 879 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sonos Arc MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 990 € | 990 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sonos Arc ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 990 € | 1 069 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sonos Arc -soundbar, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 999 € | 1 006 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sonos Arc -soundbar, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 999 € | 1 006 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sonos Arc älykäs 5.0-kanavainen soundbar (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 999 € | 1 012 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sonos Arc älykäs 5.0-kanavainen soundbar (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 999 € | 1 012 € | Katso tuotetta ▸ |
869 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 879 €
879 €
869 €
990 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 069 €
990 €
999 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 006 €
999 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 012 €
999 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 012 €
999 €
Sonos Arc, Soundbar-kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sonos |
Mitat | |
Leveys | 1141,7 mm |
Korkeus | 115,7 mm |
Syvyys | 87 mm |
Paino | 6,25 kg |
EAN-koodi | 8717755777195, 8717755777201 |
Hintakehitys
Korkein hinta
999 €
Keskihinta
955 €
Alin hinta
869 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.