Sony SRS-XP700, Bluetooth-kaiutin
Sony SRS-XP700, Bluetooth-kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 429,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SONY SRS-XP700 PARTY-KAIUTIN, MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 429,00 € | 433,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony SRS-XP700 -langaton kaiutinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 429,00 € | 435,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony Srs-xp700Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 429,04 € | 429,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony SRS-XP700Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 429,04 € | 429,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sony SRS-XP700 Bluetooth kaiutin Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 499 € | 505 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony langaton kaiutin SRS-XP700 (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 649 € | 654 € | Katso tuotetta ▸ |
429,00 €
429,04 €
499 €
649 €
Sony SRS-XP700, Bluetooth-kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sony |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
USB | On |
Elementit | 5 diskantti + 2 basso |
Elemettien koot | 2x 17 cm basso, 3 6cm diskantti, 1 cm diskantti |
Aktiivikaiutin | On |
Mitat | |
Leveys | 693 mm |
Korkeus | 313 mm |
Syvyys | 367 mm |
Paino | 16,9 kg |
Akku | 25 h |
EAN-koodi | 4548736123588 |
Hintakehitys
Korkein hinta
649 €
Keskihinta
477,35 €
Alin hinta
429,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.