Tivoli Audio Cube, Bluetooth-kaiutin
Puhdaslinjainen, tyylikäs ja pieni CUBE on huippuluokan kaiutin. Gabriel®-etukangas ja Tivoli Audio upea puukotelo nostavat myös kotisi sisustuksen uudelle tasolle.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tivoli Audio Cube pähkinä Bluetooth - kaiutinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
84,50 € | 89,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tivoli Audio Cube musta Bluetooth - kaiutinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
84,50 € | 89,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tivoli Audio CUBE langaton kaiutinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 93,82 € | 103,82 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 89,40 €
84,50 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 89,40 €
84,50 €
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,82 €
93,82 €
Tivoli Audio Cube, Bluetooth-kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaPuhdaslinjainen, tyylikäs ja pieni CUBE on huippuluokan kaiutin. Gabriel®-etukangas ja Tivoli Audio upea puukotelo nostavat myös kotisi sisustuksen uudelle tasolle.
Liitännät | Bluetooth |
Valmistaja | Tivoli |
Mitat | |
Syvyys | 110 mm |
Korkeus | 110 mm |
Leveys | 117 mm |
Liitännät | Bluetooth |
Valmistajan tuotesivu | https://tivoliaudio.fi/cube-wireless-speaker.html |
EAN-koodi | 0815097016731 |
Hintakehitys
Korkein hinta
93,82 €
Keskihinta
87,61 €
Alin hinta
84,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.