Yamaha Stagepas 600BT, PA-kaiuttimet
Yamaha Stagepas 600BT, PA-kaiuttimet osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta SoundstoreXL hintaan 1 096 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Yamaha Stagepas 600BT PA-kaiutinjärjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 1 096 € | 1 106 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yamaha Stagepas 600BT -PA-järjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 199 € | 1 214 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 106 €
1 096 €
1 199 €
Yamaha Stagepas 600BT, PA-kaiuttimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Yamaha |
Liitännät | Bluetooth |
Valmistajan tuotesivu | https://asia-latinamerica-mea.yamaha.com/en/products/proaudio/pa_systems/stagepas_400bt_600bt/band.html |
EAN-koodi | 4957812624664 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 199 €
Keskihinta
1 147 €
Alin hinta
1 096 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.