Bosch GTA 560 Professional (0601B22700), työpöytä
Bosch GTA 560 Professional (0601B22700), työpöytä osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 53,94 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GTA 560 saha pöytä GTS 635-216Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 53,94 € | 63,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GTA 560 kuljetus- ja työpöytä | 0601B22Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 82,97 € | 99,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työpöytä Bosch GTA 560Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 97,00 € | 97,00 € | Katso tuotetta ▸ |
53,94 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,97 €
82,97 €
97,00 €
Bosch GTA 560 Professional (0601B22700), työpöytä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Mitat | |
Leveys | 615 mm |
Korkeus | 714 mm |
Syvyys | 100 mm |
Paino | 6 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/be/nl/products/gta-560-0601B22700 |
EAN-koodi | 3165140956673 |
Hintakehitys
Korkein hinta
97,00 €
Keskihinta
77,97 €
Alin hinta
53,94 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.