Bosch L-BOXX 374 (1600A001RT/1600A012G3), työkalulaukku
Bosch L-BOXX 374 (1600A001RT/1600A012G3), työkalulaukku osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 54,63 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch L-Boxx 374 matkalaukku (UUSI malli) 1600A012G3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 54,63 € | 64,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch L-BOXX 374 SäilytyslaatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 75,10 € | 77,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch L-Boxx 374 1600A012G3 - 1600A012G3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 82,90 € | 87,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laukku Bosch L-Boxx 374Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 85,00 € | 85,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,53 €
54,63 €
75,10 €
82,90 €
85,00 €
Bosch L-BOXX 374 (1600A001RT/1600A012G3), työkalulaukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
85,00 €
Keskihinta
74,41 €
Alin hinta
54,63 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.