DeWalt DWST82732-1 TSTAK, laatikko työkaluille
DeWalt DWST82732-1 TSTAK, laatikko työkaluille osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 18,46 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWST82732-1 leikepöytäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 18,46 € | 28,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laatikko työkaluille DeWalt TSTAK ClipboardNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 32,00 € | 39,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWST82732-1 Asiakirjakerääjä 41,5 x 28,5 x 3,5 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 60,80 € | 62,79 € | Katso tuotetta ▸ |
18,46 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,90 €
32,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,79 €
60,80 €
DeWalt DWST82732-1 TSTAK, laatikko työkaluille
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
EAN-koodi | 3253561827327 |
Hintakehitys
Korkein hinta
60,80 €
Keskihinta
37,09 €
Alin hinta
18,46 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.