Säilytyslokero DeWalt Toughsystem 2.0 DWST83407-1
Säilytyslokero DeWalt Toughsystem 2.0 DWST83407-1 osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 8,74 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWST83407-1 TOUGHSYSTEM 2,0 sisäinen lokeroNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 8,74 € | 18,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWST83407-1 Kaukalo matalaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 17,91 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Säilytyslokero DeWalt Toughsystem 2.0 DWST83407-1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 21,00 € | 28,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,64 €
8,74 €
17,91 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,90 €
21,00 €
Säilytyslokero DeWalt Toughsystem 2.0 DWST83407-1
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3253561834073 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,00 €
Keskihinta
15,88 €
Alin hinta
8,74 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.