Panasonic Lumix DC-GH6 (runko), kamera
Panasonic Lumix DC-GH6 (runko), kamera osastosta Kamerat ja videokamerat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 886 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Panasonic Lumix GNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 1 886 € | 1 886 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix DC-GH6 BodyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 899 € | 1 903 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix G Dc-gh6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 1 990 € | 1 990 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic LUMIX GH6 -järjestelmäkamera, runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 2 491 € | 2 496 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
1 886 €
1 899 €
1 990 €
2 491 €
Panasonic Lumix DC-GH6 (runko), kamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaKuvakenno | |
Tarkkuus | 25,2 Mpx |
Värisuodatintyyppi | Päävärisuodin |
Tyyppi | Digital Live MOS |
Kennon puhdistus | Image sensor shift type |
Koko | 17.3 x 13.0 mm mm |
Valmistaja | Panasonic |
Etsin | |
Pikselimäärä | 3 680 000 pikseliä |
Tyyppi | OLED |
Peitto | noin 100% |
Liitännät | |
Kuulokeliitäntä | On |
Mikrofoni | On |
HDMI-portti | On |
PictBridge | On |
Bluetooth | On |
Mitat | |
Leveys | 138,4 mm |
Korkeus | 100,3 mm |
Syvyys | 99,6 mm |
Paino | 823 g |
Näyttö | |
Koko | 3 tuumaa |
Tyyppi | TFT LCD |
Pikselimäärä | 1 840 000 pikseliä |
Kääntyvä näyttö | On |
Objektiivi | Micro Four Thirds |
Ominaisuudet | |
Kuvan tallennus | JPEG (DCF, Exif 2.31), RAW |
Videon tallennus | MOV, MP4 |
Äänen tallennus | MOV, MP4 |
Akku | |
Tyyppi | Litiumioni |
Kapasiteetti | 2 200 mAh |
Valmistajan tuotesivu | https://www.panasonic.com/global/consumer/lumix/g/gh6.html |
Kuvaprosessori | Venus Engine |
Suljin | verhosuljin |
Kuvaus | sRGB, AdobeRGB |
Käyttöympäristö | |
Kosteus | 10-80 % |
Lämpötila | -10°C to 40°C |
Järjestelmäkamera | On |
EAN-koodi | 5025232920921 |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 491 €
Keskihinta
2 066 €
Alin hinta
1 886 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.