Apple MacBook Air MGN63KS/A-004SE (Apple M1, 16 GB, 256 GB SSD, Mac OS), kannettava tietokone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Apple MacBook Pro 16" MK1A3 (Apple M1 Max, 32 GB, 1 TB SSD, Mac OS), kannettava tietokone
Apple MacBook Air 15" 2023 MQKR3 (Apple M2 8 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
Apple MacBook Pro MRX53 (M3 Max, 64 GB, 2 TB SSD, 14", Mac OS), kannettava tietokone
Apple MacBook Air 13" MLXW3KS/A (M2, 8 GB, 256 GB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kannettavat tietokoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
64,90 €
Sony DualSense, PS5 -ohjain
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-22 %
1018,90 €
Google Pixel 8 Pro 5G 12/256GB, älypuhelin
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-10 %
269,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-20 %
797,00 €
Thule Chariot Cross 1, perävaunu yhdelle lapselle
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
299,00 €
OnePlus Watch 2, älykello
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
Samankaltaisia tuotteita
-
Apple MacBook Pro 16" MK1A3 (Apple M1 Max, 32 GB, 1 TB SSD, Mac OS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 15" 2023 MQKR3 (Apple M2 8 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
-
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Pro MRX53 (M3 Max, 64 GB, 2 TB SSD, 14", Mac OS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13" MLXW3KS/A (M2, 8 GB, 256 GB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 24 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 24 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 16 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 16 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 8 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 8 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLXX3 (M2, 8 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLXX3 (M2, 8 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLXX3 (M2, 24 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLXX3 (M2, 24 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLXX3 (M2, 16 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY03 (M2, 24 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY03 (M2, 24 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
Katsotuimmat Kannettavat tietokoneet
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1099 €
Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 21CQ003DMX (Ryzen 5 PRO 6650U, 16 GB, 256 GB, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 299 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 2849 €
Dell Precision 5680 PXCF3 (i7-13700H, 32 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1849 €
Lenovo Legion 5 Pro 82RG0021MX (Ryzen 5 6600H , 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 790 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR001WMX (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1879 €
Apple MacBook Air 15" MQKQ3 (2023) (M2, 16 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1050 €
HP ProBook 455 G10 817P6EA (AMD Ryzen 7 7730U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1169 €
Microsoft Surface Pro 9 QF1-00005 (I7-1265U, 16 GB, 512 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2299 €
Apple MacBook Pro MTL73 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Mac OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN083W (Core i5-12500H 16GB 512GB SSD 15,6" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 549 €
Acer Chromebook Plus 514 CB514-3H-R4FH NX.KP4ED.009 (Ryzen 3 7320C, 8GB, 128GB SSD, 14", Chrome OS) kannettava tietokone
-
alk. 1499 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MLXW3 (Apple M2 16 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1479 €
Lenovo Legion Slim 5 82Y900A2MX (Ryzen 7 7840HS, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Tarvikkeet ja oheislaitteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 249 €
Apple AirPods Pro 2nd gen., Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 270 €
Sony WH-1000XM4, Bluetooth-kuulokkeet
-
alk. 37 €
F-Secure SAFE (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 90 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 5 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 8,25 €
Microsoft Windows 10 Home, suomenkielinen
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 27 €
F-Secure Freedome (1 vuosi 3 laitetta), ohjelmisto
-
alk. 35 €
Microsoft Windows 11 Home, suomenkielinen
-
alk. 58 €
Microsoft Office 365 Personal, toimisto-ohjelmisto
-
alk. 80 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 139 €
HyperX Cloud III Wireless
-
alk. 18 €
MicroSDXC 256GB, muistikortti
-
alk. 4,09 €
MicroSDXC 64GB, muistikortti
-
alk. 9,90 €
Bluetooth-audiolähetin / -vastaanotin
-
alk. 80 €
HyperX Cloud Alpha Wireless PC (4P5D4AA/4P5L1AM), langaton pelikuulokemikrofoni
-
alk. 49 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
alk. 23 €
Pääpanta, Bluetooth-kuulokkeet
Apple MacBook Air MGN63KS/A-004SE (Apple M1, 16 GB, 256 GB SSD, Mac OS), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 13,3 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 600 px |
Valmistaja | Apple |
Suoritin | Apple M1 |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
Line-out | On |
USB-C | On |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 256 Gt |
Tyyppi | SSD |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 30,41 cm |
Syvyys | 21,24 cm |
Paksuus | 1,61 cm |
Paino | 1,29 kg |
Muisti | |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Tyyppi | DDR4 |
Takuu | 12 kk |
Verkko-ominaisuudet | Wi-Fi 6 |
Sormenjälkilukija/tunnistin | On |
EAN-koodi | 7331715013966, 7330381737596 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1099 €
Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 21CQ003DMX (Ryzen 5 PRO 6650U, 16 GB, 256 GB, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 299 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kannettavat-tietokoneet/apple-macbook-air-mgn63ksa-004se-apple-m1-16-gb-256-gb-ssd-mac-os-kannettava-tietokone/10447081
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.