Bahco 8" keskihieno raspi
Bahco 8" keskihieno raspi osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 12,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bahco 8005412 Raspi pyöreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 12,30 € | 14,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bahco 8' keskihieno raspiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
18,90 € | 23,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pyöreä viila Bahco 6-345-08-2-2; 200 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 19,00 € | 26,90 € | Katso tuotetta ▸ |
12,30 €
18,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,90 €
19,00 €
Bahco 8" keskihieno raspi
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
19,00 €
Keskihinta
16,73 €
Alin hinta
12,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.