Dewalt DWHT14694-0 Levyleikkuri Bullnose
Dewalt DWHT14694-0 Levyleikkuri Bullnose osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 19,03 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWHT14694-0 metallisaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 19,03 € | 28,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Levyleikkuri DeWalt DWHT14694; 235 mm; suoraanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 29,00 € | 36,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWHT14694-0 Levyleikkuri BullnoseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 30,70 € | 32,69 € | Katso tuotetta ▸ |
19,03 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,90 €
29,00 €
30,70 €
Dewalt DWHT14694-0 Levyleikkuri Bullnose
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3253560146948 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
30,70 €
Keskihinta
26,24 €
Alin hinta
19,03 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.