Hylsy päällä KS tools; 1/2''; XZN8; 110 mm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Hylsy päällä KS tools Chrome+; 1/2''; TX50; 55 mm
Pitkä kirkas hylsy 1/2"" 10mm
Pitkä kirkas hylsy 1/2"" 30mm
Kirkas hylsy 3/4"" 35mm 6pt
Hylsy päällä Facom SX.70LA; T70; 140 mm; 1/2''
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Käsityökalut ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Käsityökalut
-
alk. 31 €
Dewalt DT20502-QZ Kulmaruuvauspää adapterilla
-
alk. 40 €
Xiaomi Mi Cordless Precision Screwdriver Kit
-
alk. 119 €
Hultafors STS 5000 Kivileka 900 mm, puinen varsi 5000 g
-
alk. 103 €
Geko G02110 rappari
-
alk. 189 €
Harlingen 513552 Tarkkuusruuvipenkki 140 mm
-
alk. 30 €
Fiskars Xtract SW73 (1000613), puutarhasaha
-
alk. 43 €
Fiskars X10 S (1015619), rakentajan kirves
-
alk. 379 €
Kamasa-Tools K25018 166-osainen hylsysarja
-
alk. 80 €
Halkaisuteline M
-
alk. 43 €
Ruuvimeisseli kärjillä (4 kpl) WIHA PocketMax® 1000V, Sähköasentajille
-
alk. 39 €
Kirveen teroitustyökalu, Jig 40, Scheppach.
-
alk. 429 €
STIHL AP 500 S 36V/337Wh akku
-
alk. 127 €
Svedbro Smide 36"" Sorkkarauta 36"" 91 cm
-
alk. 289 €
Moottorisaha MT3710 1,8 kW, Efco
-
alk. 31 €
Fiskars ruohosakset S50
-
alk. 20 €
Hultafors SLM 100 Veistomitta 25/5 mm 1000 mm
-
alk. 36 €
Ridgid PC-1250 Putkileikkuri
-
alk. 20 €
Deltaco VK-56, 58-osainen elektroniikkatyökalusetti
Hylsy päällä KS tools; 1/2''; XZN8; 110 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4042146142257 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 31 €
Dewalt DT20502-QZ Kulmaruuvauspää adapterilla
-
alk. 40 €
Xiaomi Mi Cordless Precision Screwdriver Kit
-
alk. 119 €
Hultafors STS 5000 Kivileka 900 mm, puinen varsi 5000 g
-
alk. 103 €
Geko G02110 rappari
-
alk. 189 €
Harlingen 513552 Tarkkuusruuvipenkki 140 mm
-
alk. 30 €
Fiskars Xtract SW73 (1000613), puutarhasaha
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kasityokalut/hylsy-paalla-ks-tools-12-xzn8-110-mm/13943883
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.