Kuusiokoloavain Wera 950 SPKL/9; 1,5-10 mm
Kuusiokoloavain Wera 950 SPKL/9; 1,5-10 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 39,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wera 950 SPKL/9 SM N KuusiokoloavainsarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 39,40 € | 41,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wera Metrinen kuusiokoloavain setti - MonivärinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 47,35 € | 54,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuusiokoloavain Wera 950 SPKL/9; 1,5-10 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 49,00 € | 56,90 € | Katso tuotetta ▸ |
39,40 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,34 €
47,35 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 56,90 €
49,00 €
Kuusiokoloavain Wera 950 SPKL/9; 1,5-10 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
49,00 €
Keskihinta
45,25 €
Alin hinta
39,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.