Sähkömiehen pihdit Knipex VDE 1386200; 200 mm
Sähkömiehen pihdit Knipex VDE 1386200; 200 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 45,94 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Knipex 1386200 asennuspihditNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 45,94 € | 55,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KNIPEX SähköasennuspihditNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 56,85 € | 63,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sähkömiehen pihdit Knipex VDE 1386200; 200 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 69,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ |
45,94 €
56,85 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 69,00 €
69,00 €
Sähkömiehen pihdit Knipex VDE 1386200; 200 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003773075097 |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,00 €
Keskihinta
57,26 €
Alin hinta
45,94 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.